KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 13207456

nr 1320 7456

Tavla

1800-tal, Porslinsmålning, Skeppsbrott, 16x22 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 april 2020
kl 20:28:01

17/4 18:34:13 1      100 kr
20/4 18:38:22 2      Vinnande bud